helpdesk
Bespaar geldBespaar tijdBespaar energieWerk efficiënterCreëer meer overzicht

Meet the ERP life-savers

Onze ervaren ERP live-savers hebben al heel wat waters doorzwommen. We beschikken over de nodige reddingsskills om u te begeleiden bij het samenstellen van uw ERP-pakket. We varen samen richting dezelfde koers: u een duurzame oplossing bieden via een futureproof pakket, met onmiddellijke service. Maak kennis met de zee-bonken van CAT-Solutions die uw business een reddingsboei toegooien!

Want to join us?

Facts & figures

22
ambitieuze
zeebonken
12
jaar
bestaan
156
klanten gingen al
met ons in zee
453
jaar gezamelijke
ervaring

“#improvetheworld #profitplus #shortcut-keys #linux #metal #tool #musiclover #festival #keys #security #tinkerer #tetris #puzzles #whisky”

Filip, Zaakvoerder

“#sea #hiking #DIY #cycling #gardening”

Claude, Helpdesk medewerker

“#lovetosport #lovethemountains #bezigebij #radio1 #ladoucefrance #friendsandfamily”

Geert, General Manager

“#family #friends #volley #France”

Johan, Account Manager

“#gamer #powerlifter #bassguitar #security #astronomy #quizes #foreignlanguages ”

Jeroen, Hardware & Infrastructure

“#straightforward #cycling #familyandfriends #ski #park4night #cooking #drinkapinke”

Wouter, Business Development Manager

“#foodie #coffeeaddict #chocolateislife #lovetotravel #lovetoread #creatievegeneralist ”

Sarah, Office Manager

“#EMT #RedCross #Omer #Volunteer #Kortrijk #Labrador #Reservist #2daughters1Son #BBQ #MakeLifeARide #BMWR1200GSA”

Dimitri, Implementator

“#agirlwholifts #expat #breienismijntherapie #nightowl #mountainsarecalling”

Olga, Senior Developer

Filip De Graeve Captain filip.degraeve@catsolutions.be

Geert Couton General Manager geert.couton@catsolutions.be

Sarah Van Dam Office Manager sarah.vandam@catsolutions.be

Hannelore Viaene Office Assistant hannelore.viaene@catsolutions.be

Wouter Fonteyn Business Development Manager wouter.fonteyn@catsolutions.be

Willy De Corte Business Development Manager willy.decorte@catsolutions.be

#JOINCAT Dit ben jij! redder@catsolutions.be

Dries Vancompernolle ERP Specialist dries.vancompernolle@catsolutions.be

Johan Declercq Technical sales & customer support manager johan.declercq@catsolutions.be

Mathias Bauwens Implementator mathias.bauwens@catsolutions.be

Erkina Darragas Implementator erkina.darragas@catsolutions.be

Dimitri Maebe Implementator dimitri.maebe@catsolutions.be

More hands on deck

Support team

support@catsolutions.be

Een goede en betrouwbare ondersteuning bij het gebruik van onze oplossingen is onmisbaar, contacteer onze helpdesk voor al uw vragen.

Software development team

administration@catsolutions.be

Het Software Development Team bestaat uit 12 professionals die dagdagelijks bezig zijn met het ontwerpen van oplossingen en deze nauwgezet uit te werken.

Deze referenties wierpen wij al een reddingsboei toe

#JOINCAT
The ERP life savers

Solliciteer nu!

Vraag een demo